Otteluohjelma:

Nokian  palloiluhalli:

9:00 C-Pojat BC NOKIA BLACK - PYRINTÖ WHITE
10:00 C-Tytöt BC NOKIA 04 - PYRINTÖ 04
12:00 C-Pojat PYRINTÖ RED - PYRINTÖ WHITE
13:00 C-Tytöt PYRINTÖ 04 - HONKA 04
15:00 C-Pojat PYRINTÖ WHITE - BC NOKIA YELLOW
16:00 C-Tytöt HONKA 04 - BC NOKIA 04

Nokianvirran koulu:

9:00 MIKROTYTÖT KU 68 BC NOKIA YELLOW 08
10:00 MIKROPOJAT BC NOKIA 09 - BC NOKIA 08
11:00 MIKROPOJAT KLAUKKALA 09 -TANMKY 08

13:00 MIKROPOJAT BC NOKIA 09 - KLAUKKALA 09
14:00 MIKROPOJAT TANMKY 08 - BC NOKIA 08

16:00 MIKROPOJAT KLAUKKALA 09 - BC NOKIA 08
17:00 MIKROPOJAT BC NOKIA 09 - TANMKY 08

Nokian Lukio:

9:00 MINITYTÖT PYRINTÖ PINK 06 - PYRINTÖ RED 06
10:00 C-POJAT PYRINTÖ RED - BC NOKIA YELLOW
11:00 MINITYTÖT PYRINTÖ RED 06 - FEENIKS BASKET 06
12:00 C-POJAT BC NOKIA YELLOW - BC NOKIA BLACK
13:30 MINITYTÖT BC NOKIA 06 - PYRINTÖ RED 06
14:30 C-POJAT BC NOKIA BLACK - PYRINTÖ RED
15:30 MINITYTÖT PYRINTÖ PINK 06 - FEENIKS BASKET 06
16:30 MINITYTÖT BC NOKIA BLACK 07 - PYRINTÖ PURPLE 07
17:30 MINITYTÖT BC NOKIA 06 - PYRINTÖ PINK 06


Koskenmäen koulu:

9:00 MINITYTÖT BC NOKIA 06 - FEENIKS BASKET 06
10:00 MINIPOJAT BC NOKIA 06 - HONKA 06
11:00 MINIPOJAT HNMKY 06 - KAUHAJOKI 06

13:00 MINIPOJAT BC NOKIA 06 - HNMKY 06
14:00 MINIPOJAT HONKA 06 - KAUHAJOKI 06

16:00 MINIPOJAT HONKA 06 - HNMKY 06
17:00 MINIPOJAT BC NOKIA 06 - KAUHAJOKI 06

Harjuniityn palloiluhalli, kenttä 1

9:00 MIKROTYTÖT PYRINTÖ LEIJONAT 08 - TANMKY 08
10:00 MINITYTÖT PYRINTÖ PURPLE 07 - FEENIKS BASKET 07
11:00 MINITYTÖT PYRINTÖ PINK 06 - KORSKU 06
12:00 MIKROTYTÖT PYRINTÖ LEIJONAT 08 - BC NOKIA YELLOW 08
13:30 MINITYTÖT FEENIKS BASKET 06 - KORSKU 06
14:30 MIKROTYTÖT KORSKU 08 - PYRINTÖ LEIJONAT 08
15:30 MINITYTÖT KORSKU 06 - BC NOKIA 06
16:30 MIKROTYTÖT KORSKU 08 - KU 68
17:30 MINITYTÖT PYRINTÖ RED 06 - KORSKU 06

Harjuniityn palloiluhalli, kenttä 2:

9:00 MINITYTÖT PYRINTÖ WHITE 07 - BC NOKIA BLACK 07
10:00 MIKROTYTÖT KORSKU 08 - BC NOKIA BLACK 08
11:00 MINITYTÖT BC NOKIA YELLOW 07 - PYRINTÖ WHITE 07
12:00 MIKROTYTÖT KU68 - TANMKY 08
13:00 MINITYTÖT FEENIKS BASKET 07 - BC NOKIA BLACK 07
14:00 MINITYTÖT PYRINTÖ PURPLE 07 - BC NOKIA YELLOW 07
15:00 MINITYTÖT FEENIKS BASKET 07 - PYRINTÖ WHITE 07
16:00 MIKROTYTÖT BC NOKIA BLACK 08 - TANMKY 08

Harjuniityn koulu:

KENTTÄ 1:

SUPERMIKROT
10:00 TYTÖT BC NOKIA YELLOW - PYRINTÖ WHITE
11:00 POJAT BC NOKIA YELLOW - PYRINTÖ WHITE
12:30 TYTÖT PYRINTÖ WHITE - PYRINTÖ RED
13:30 POJAT PYRINTÖ WHITE - PYRINTÖ RED
14:30 TYTÖT PYRINTÖ RED - BC NOKIA YELLOW
15:30 POJAT PYRINTÖ RED - BC NOKIA YELLOW

KENTTÄ 2

10:00 TYTÖT BC NOKIA BLACK - PYRINTÖ RED
11:00 POJAT BC NOKIA BLACK - PYRINTÖ RED
12:30 TYTÖT BC NOKIA BLACK - BC NOKIA YELLOW
13:30 POJAT BC NOKIA BLACK - BC NOKIA YELLOW
14:30 TYTÖT PYRINTÖ WHITE - BC NOKIA BLACK
15:30 POJAT PYRINTÖ WHITE - BC NOKIA BLACK


BC Nokia 20v. junioriturnaus 6.12.2017

TURNAUSMAINOS (kopio)

Osallistujille lähetetty tiedote:

Tervetuloa turnaukseen Nokialle ja samalla juhlistamaan seuramme 20 v taivalta.


Jokaiselle joukkueelle kolme peliä, sijoituksista ei pelata

Pelit alkavat klo 9 ja viimeiset pelit alkavat klo 18. Peliohjelman lähetän viimeistään15.11.

Peliaika mineistä ylöspäin 2 x 15 tehokasta ja mikroista alaspäin 2 x 12 tehokasta

Hinta on 300 €/joukkue sisältää kaikki turnauskulut + ruokailut 15 hlö. Supermikrot 200€, sisältö muuten saman mutta ruoka 10/hlö.
Ruokalippuja on myynnissä myös yksittäin 7€/kpl rajoitettu määrä. Jos tiedät jo lisätarpeen, voit varata liput etukäteen.
Laskut lähetetään turnausohjelman kanssa.
Oikealla on ilmoittautuneet joukkueet. (tilanne 29.10.) Muutamaan sarjaan haemme vielä joukkueita.

-Mikrotytöt ja -pojat sekä C-pojat pelataan yhtenä sarjana
- Minitytöissä -07 ja -06 pelataan kahdessa lohkossa, niin että kaikille saadaan kolme peliä.


Terveisin,
Reetta Ojala
Bc Nokian juhlaturnausken järjestäjä